The Sims 2.cz - komunitní centrum o simících

The Sims Fan Day Event Speciál ze San Francisca Informace o novém datadisku

Games Convention dojmy

Games Convention Navštívili jsme herní výstavu Games Convention v německém Lipsku. U hlavního stánku Electronic Arts, vybaveného velkou kruhovou projekcí, byl předváděn datadisk Mazlíčci. Pochopitelně jsme si virtuální život ve společnosti nezbedných mazlíčků nenechali ujít a nabízíme vám své postřehy.Slíbil jsem postřehy z hraní Mazlíčků, tak tady jsou. Jak jste si mohli všimnout na fotkách, tak datadisk byl pod německým názvem Haustiere prezentován odhadem na pěti počítačích v blízkosti hlavního stánku EA. Okusit soužití simů se svými domácími mazličky tak mohl každý, kdo se probojoval přes zástupy fanoušků (zejména něžného pohlaví). Mimochodem kdo měl zájem, mohl si nechat vytetovat logo The Sims 2 :) Ale, šup na slibované postřehy.Jakmile se mi podařilo ukořistit volné PC, tak jsem pustil do tvoření svého mazlíčka. Editor je opravdu propracovaný a nabízí spoustu možností. Zvolil jsem si jednu ze základních kočičích ras a pustil se do úprav. Kromě notoricky známých možností (popsány v preview) jakými jsou volba obojku nebo systém tvorby srstí, mě překvapila povedená animace při změně "osobnosti" zvířete. Zvolíte-li pro svou kočku povalečskou povahu, tak se začne lenošit už v editoru - není ani třeba domýšlet jak taková kočka bude lenošit v pelíšku u vaší sim rodiny.Neodpustím si ještě zmínit jednu věc související s editorem. Asi si dovedete představit jaká všemožná nastavení bude nabízet. Konkrétně mé Laku´s cat jsem protáhl ušiska na maximum, trochu jsem si pohrál s její srstí a opatřil jí černým obojkem. Hodně nastavení se točí kolem hlavy - můžete jí např. protáhnou nebo naopak zakulatit. Pochopitelně je také možné pohrát si s nastavením těla od jeho tloušťky až po nastavení týkající se ocasu.Po zběžném prozkoumání editoru jsem se pustil do hraní. Odvážně jsem si v Krasohlídkově vyhlédl rodinu s početným zvěřincem - tři psi, kočka a dvě malá koťátka. Jak jistě víte, tak mazlíčky samotné nebude možné ovládat (jako tomu bylo v Unleashed pro první díl), což je z počátku trochu nezvyk. Zejména pak proto, že mazlíčci mají také své potřeby, které je nutné pravidelně uspokojovat. Dosáhnout spokojenosti všech členů rodiny, tak je zase o něco obtížnější. Se zvířátky si užijete hodně zábavy – neustále pobíhají, zlobí, ale vypadají roztomile. Obzvlášť štěňátka a koťátka s nimiž si rádi hrajou dokonce i batolata (dokonce ho můžou také pochovat). Co se týče interakcí, tak těch je k dispozici velké množství – od různých her přes aport klacku až třeba po obyčejné pohlazení nebo podání tlapky. Každé zvíře má také svoje přátele – a to jak mezi simy, tak také mezi sebou. Že bychom se dočkali zvířecích soubojů? :)
Ostatní fotky z výstavy

Autor: Laku
© copyright HotGames, design by Laku
www.thesims2.cz - na titulní stranu
The Sims 3
The Sims 3 - nová generace přichází!
Koupit Koupit datadisk Volný čas
FreeTime Bon Voyage
Sims 2: Volný čas (FreeTime) - i simové rádi odpočívají!
Koupit Koupit datadisk Volný čas
Balíčky/kolekce Bon Voyage Seasons Mazlíčci Ve světě podnikání Noční život Univerzita Články Sims 2 Download Ostatní
Komunita
Vracíte se k nám rádi? Nastavte si je jako výchozí pro Internet Explorer! Patří naše stránka mezi vaše oblíbené? Přidejte si ji do záložek (oblíbených položek)! Čtete rádi naše novinky? Odebírejte je pomocí RSS!
Přidej na Seznam
Kupte si
Sims 2: Příběhy trosečníků Koupit Sims 2: Příběhy trosečníků Koupit Sims 2: Pro Teenagery (Teen Style) Koupit Sims 2: Bon Voyage (Šťastnou cestu) Koupit Sims 2: Příběhy mazlíčků Koupit Sims 2: H&M Móda Koupit Sims 2: Celebration! - uspořádejte pořádný večírek! Koupit Sims 2: Roční období (Seasons) - rozmary počasí vstupují do světa simů! Koupit The Sims Životní příběhy (Life Stories) - prožívejte příběhy simů! Koupit
Návštěvnost


TheSims2.sk The Sims 2 Vokr.com Česká stránka o Need for Speed: ProStreet